Přenechte technické starosti na mě a dopřejte si čas a energii pro své tvůrčí vize!

Ať už potřebujete postavit web, sestříhat video nebo vyřešit drobný technický problém...

Adam Vitovský, digitální agent

Jmenuji se Adam Vitovský a jsem digitální agent. Co to znamená? Rozumím si s počítačem, multimédii a webem. A chci Vám poskytnout oporu nejen při online podnikání. Ukážu vám cestu, jak se dostat přes technické překážky a spoustu práce udělám za vás.

Vytvořím pro Vás například webovou prezentaci na základě Vašich požadavků. Pro Váš byznys můžu takové vytvořit video, do kterého můžeme vložit mnou vytvořenou hudbu. Pokud vytváříte digitální produkt, můžu Vám pomoct i s ním. To a další užitečné nástroje naleznete na tomto webu. Jsem připraven být Vaším technickým partnerem nejen v oblasti online podnikání. Moje služba je šitá na míru podle Vašich individuálních potřeb.

Moje služby

Webová prezentace

Navrhuji webové stránky přesně podle Vašich individuálních požadavků a potřeb. Vytvořím pro Vás funkční osobní, firemní, svatební nebo jiný web na běžně používaných platformách, jako je WordPress. 

Funkce na míru

Rozumím tomu, že každý web má své unikátní potřeby a může vyžadovat specifické funkce, které nejsou běžně dostupné v předpřipravených systémech. Moje zkušenosti v programování mi umožňují vytvářet přizpůsobená řešení pro vaše webové stránky.

Editace Videa

Ať už potřebujete sestříhat profesionální promo z Vašich záběrů či chcete krásnou památku z dovolené nebo dárek pro blízkou osobu, rád pro Vás sestříhám kvalitní video pro jakoukoliv příležitost!

Grafické Služby

Potřebujete vytvořit vizitku, plakát, pozvánku na akci nebo obal produktu? Jsem tu pro vás, abych vám pomohl s tvorbou grafických prvků, které budou odpovídat vašim potřebám.

Zvuk a Hudba

Disponuji vlastní knihovnou hudebních podkresů nejen pro videa. Můžete rovněž využít možnosti editace zvuku, pokud máte například podcasty. Vyrábím také hudbu na přání.

Animované Video

Animovaná videa mají schopnost zaujmout a přilákat pozornost vašich zákazníků, ať už jde o reklamu nebo prezentaci produktu. Rád pro vás vytvořím také lyric video, pokud jste hudebník!

Ceník služeb

STŘIH ZVUKU A VIDEA500 Kč

 • Střih z Vámi dodaného materiálu
 • Úpravy a připomínky
 • Dle Vašeho přání
 • 10 let zkušeností
Konzultace

GRAFICKÉ SLUŽBY500 Kč

 • Pozvánky na oslavy
 • Vizitky a firemní grafika
 • Obaly
 • A další!
Konzultace

FUNKCE NA MÍRU1 000 Kč

 • Konzultace
 • Programování v PHP, MySQL
 • Integrace
Konzultace

Všechny uvedené ceny jsou pouze orientační a závisí na konkrétní náročnosti vašich požadavků. V ceně za tvorbu webových stránek nejsou zahrnuty náklady na hosting a doménu (například .cz, .sk, .com). Tyto náklady jsou poskytovány samostatně a jejich cena se může lišit v závislosti na vybraných poskytovatelích. Servis je platný pouze k mou vytvořenému webu.

Pokud si přejete získat přesnou kalkulaci a celkovou nabídku, neváhejte mě kontaktovat. Společně se dohodneme na vašich konkrétních potřebách a vypracujeme přesný odhad nákladů.

Mým cílem je zajistit, aby vaše přání a požadavky byly naplněny. Pokud narazím na něco, s čím se neumím ihned vypořádat nebo co je pro mě nové, beru to jako výzvu, kterou se snažím vyřešit a posunout se o krok dál.

Ukázky projektů

Prohlédněte si ukázky projektů všeho druhu, na kterých jsem během let pracoval

Používám technologie